Historia firmy Ratyński Design & Build

Już od 2002 roku, obecny członek zarządu spółki Ratyński Design & Build Mariusz Ratyński prowadzi firmę PharmaCo.pl, która w pierwszych miesiącach i latach działalności zajmowała się hurtową sprzedażą leków do aptek. Grono zadowolonych Klientów powiększało się w bardzo szybkim tempie. Klienci zaczęli otwierać kolejne apteki, dlatego też zmieniały się ich potrzeby. Poza terminowym dostarczeniem leków w atrakcyjnych cenach pojawiło się zapotrzebowanie na pomoc w przygotowaniu i realizacji nowych inwestycji.

Właśnie w odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowania Klientów PharmaCo.pl powiększyła grono swoich pracowników i partnerów o architektów, projektantów wnętrz oraz pracowników budowlanych tym samym poszerzając zakres świadczonych usług o generalne wykonawstwo aptek. Dzięki zaangażowaniu w swoją pracę skutecznie prowadziliśmy inwestycje nie tylko pod względem technicznym, ale także formalnym. Każdym zleceniem zarządzamy począwszy od zaprojektowania apteki aż po uzyskanie urzędowego zezwolenia na jej prowadzenie.

Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie budowy aptek marka PharmaCo.pl stopniowo stawała się coraz bardziej rozpoznawalna i cieszyła się coraz większym uznaniem i zaufaniem Inwestorów. Nasze umiejętności pozwoliły nam kompleksowo zrealizować projekty dla kilkunastu Klientów zagranicznych – realizowaliśmy inwestycje m.in. w Irlandii, Niemczech, Francji, Belgii czy Monako. Nawiązaliśmy także stałą współpracę z dużymi ogólnopolskimi sieciami aptek. Dbamy o ciągły rozwój m.in. takich marek jak Dr Zdrowie, Cosmedica czy Hebe.

Zdobywane przez lata doświadczenie w zakresie realizacji kompleksowych inwestycji, setki zrealizowanych projektów, w tym dziesiątki na terenie centrów handlowych i retail parków, dały nam solidną podstawę do zbudowania marki Ratyński Design & Build. Udało nam się stworzyć firmę a przede wszystkim zespół, który z pełnym zaangażowaniem i zadowoleniem podejmuje się nowych wyzwań i inwestycji w szeroko rozumianej branży retail.