O firmie Ratyński Design & Build

Przestrzenie to nasza specjalność! Ratyński Design & Build Sp. z o.o. to prężnie rozwijający się usługodawca dla szeroko rozumianej branży retail. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie projektowania punktów handlowych oraz ich generalnym wykonawstwem nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do najemców powierzchni handlowych wszystkich branż w dużych centrach handlowych oraz retail-parkach. Do każdego Klienta podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem bez względu na to czy jest to duża ogólnopolska sieć handlowa czy też inwestor działający na rynku lokalnym.

Co nas cechuje?

  • Elastyczność
  • Wysoka jakość świadczonych usług
  • Terminowość i krótkie terminy realizacji
  • Sprawna komunikację z inwestorem
  • Najwyższe standardy realizowanych umów i transakcji
  • Pełne zaangażowanie
  • Nie ulegamy rutynie.

Spółka Ratyński Design & Build zajmująca się generalnym wykonawstwem sklepów powstała w 2015 roku na bazie kilkunastoletnich doświadczeń Mariusza Ratyńskiego – członka zarządu Ratyński Design & Build Sp. z o.o. oraz właściciela PharmaCo.pl – marki wiodącej na polskim rynku w zakresie kompleksowych realizacji projektowania oraz budowania aptek zarówno dla inwestorów prywatnych jak i dużych ogólnopolskich sieci aptecznych. Dla profesjonalnej obsługi rynku europejskiego i świadczenia usług fit-out dla branży retail przede wszystkim w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii powołaliśmy do życia spółkę Ratynski Design & Build GmbH z siedzibą w Niemczech.

Nie obawiamy się nawet najbardziej wymagających wyzwań. Kolejne projekty realizujemy z sukcesem dzięki wyspecjalizowanej, doświadczonej i kreatywnej kilkudziesięcioosobowej kadrze pracowników i partnerów zajmującej się od lat projektowaniem, budową i wyposażaniem sklepów. Sprawnie zarządzamy realizacją każdego projektu niezależnie od tego, czy jego kształt został narzucony przez inwestora czy też sprecyzowanie idei pozostawia on naszym projektantom począwszy od sporządzenia pełnej dokumentacji po przez kompletny fit-out aż po uruchomienie placówki.

Kompleksowo i z zachowaniem najwyższych standardów aranżujemy i realizujemy przestrzenie handlowe, biurowe, a także gastronomiczne i medyczne, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród dotychczasowych Klientów, skutkiem czego jest zazwyczaj długofalowa współpraca przy kolejnych inwestycjach.