Usługi

PROJEKTOWANIE

Podstawą wszelkich kolejnych etapów inwestycji jest przygotowanie szczegółowego projektu wykonawczego zawierającego m.in. koncepcję programowo-przestrzenną, architekturę, technologię opis techniczny oraz projekty branżowe. Stanowi on niejako podstawę do przygotowania precyzyjnego harmonogramu oraz szczegółowego kosztorysu realizacji.

Przygotowujemy projekty autorskie oraz adaptacyjne, szukamy rozwiązań, które w pełni usatysfakcjonują Inwestora, dlatego uwagę skupiamy przede wszystkim na jego oczekiwaniach. Doświadczenie pracowników naszego działu projektowego pozwala nam na sugerowanie różnego rodzaju rozwiązań technicznych i projektowych, jednak to opinia i ostateczna decyzja Klienta jest dla ostateczna i niepodważalna. Przygotowanie precyzyjnych projektów branżowych poprzedza szczegółowe zaznajomienie się  z tzw. Książką Najemcy, wymaga ono także bieżących uzgodnień z działem technicznym Wynajmującego, czym zajmuje się dedykowany dla konkretnej realizacji architekt.

Nasze projekty przygotowywane są zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej wraz z pieczęciami i podpisami osób uprawnionych oraz rzeczoznawców.

DESIGN

Ten element naszej oferty ściśle związany jest z projektowaniem krótko opisanym powyżej. Aranżacja wnętrz musi być idealnie „skrojona na miarę” konkretnej branży i polega między innymi na ustawieniu mebli przy zachowaniu wszelkich zasad merchandisingu oraz dobraniu oświetlenia w sposób, który pozwoli osiągnąć przede wszystkim dwa podstawowe cele, tj. doskonałą ekspozycję produktu oraz stworzenie dla Klientów przyjaznej atmosfery wewnątrz sklepu – dlatego oprócz mebli i oświetlenia tworzymy kompleksowe aranżacje wnętrz począwszy od wejścia, poprzez podłogi, ściany, sufity oraz wszelkiego rodzaju dodatki.

Podczas projektowania stosujemy niebanalne rozwiązania, staramy się być kreatywni aby nie powielać wykorzystanych już wcześniej detali i rozwiązań. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom nie tylko Inwestora ale przede wszystkim jego Klientów.

ADAPTACJA LOKALU

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji inwestycji w małych parkach i dużych centrach handlowych. Wiemy, że czasem trzeba pracować w nocy jeśli nie można w dzień, wiemy, że czasem należy pracować po 12 godzin, aby dotrzymać krótkich terminów. Ale przede wszystkim wiemy, że wysoka jakość usług może iść w parze z atrakcyjną ceną i dotrzymaniem często krótkiego terminu wykonania prac budowlanych, wykończeniowych czy instalacyjnych. Oprócz wyżej wymienionych cechuje nas elastyczność oraz sprawna komunikacja z Inwestorem, dzięki czemu nasi Klienci obdarzają nas szacunkiem i zaufaniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • usługi ogólnobudowlane/wykończeniowe wraz z dostawą sprzętu i materiałów
  • dostawę i montaż wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych: C.O., wod.-kan., zaawansowanych systemów wentylacji i klimatyzacji
  • dostawę i montaż instalacji elektrycznych, w tym oświetlenia, oraz niskoproądowych
  • dostawę i montaż witryn zewnętrznych i wewnętrznych wraz z drzwiami automatycznymi lub uchylnymi
FIT-OUT

Zapewniamy kompletny fit-out realizowanych obiektów począwszy od wyposażenia meblowego, tj. kontuarów, paneli spacewall, regałów ekspozycyjnych, wysp ekspozycyjnych, ekspozytorów czy gablot, poprzez osprzęt komputerowy i fiskalny, monitory reklamowe, aż po wszelkiego rodzaju dodatki zgodnie z przygotowaną wcześniej wizualizacją wnętrz oraz opisem wyposażenia.

GENERALNE WYKONAWSTWO

Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie kompleksowych realizacji inwestycji na terenie Polski i Europy poparte licznymi referencjami pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych i niestandardowych realizacji. Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, dotrzymywanie ustalonych terminów oraz o wzorowe relacje z Inwestorem, co wielokrotnie jest podkreślane w otrzymywanych rekomendacjach. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, z pełnym zaangażowaniem realizujemy przydzielone zadania, sugerujemy najlepsze rozwiązania i zawsze skutecznie prowadzimy realizację projektu aż do udostępnienia obiektu Inwestorowi i jego Klientom.

PROJECT MANAGEMENT

Zarządzanie procesem inwestycyjnym na najwyższym poziomie jest domeną naszej kadry managerskiej, przemawia za nami wieloletnie doświadczenie i kilkaset zrealizowanych inwestycji, w tym również obiektów służby zdrowia - takich jak apteki, których działalność jest koncesjonowana, czy przychodnie medyczne, które ze względu na rygorystyczne przepisy i normy uchodzą za jedne z najtrudniejszych do przeprowadzenia. Ciągła komunikacja z Inwestorem oraz znajomość często bardzo skomplikowanych procedur administracyjnych pozwala nam na skuteczne przeprowadzenie procesów związanych z uzyskaniem niezbędnych zgód i pozwoleń oraz uruchomieniem placówki. Zachowujemy najwyższe standardy realizowanych umów i transakcji i jesteśmy do dyspozycji Klienta w każdej, nawet z pozoru błahej kwestii.